JSTE TADY POPRVÉ

JSTE TU POPRVÉ? 
...patrně hledáte Základní kurz pro štěňátko, nebo máte nějaký problém se svým pejskem...a nebo už vám to cvičí a chcete si zatrénovat v cizím prostředí?

  • Základní kurz pro štěňátka - jak si najít, kdy začíná další? Vyberte sport ("vyberte sport") "štěňátka" a ten, který svítí barevně, je vstupní hodinou. Šedě svítící kurzy jsou již probíhající, do těch se v průběhu přihlásit nedá.
  • Máte problém s pejskem, který potřebujete řešit systematicky? Ideálně napište na e-mail info@agilityvm.cz - tam Vám můžeme nabídnout pro Vás vyhovující termín.
  • Chcete se k nám přidat na pravidelné tréninky sportovky, agility, noseworku, handlingu,...? 
    Vyberte si JAKÝKOLIV trénink, kde je právě místo a klidně se přihlaste. K týmům přistupujeme individuálně, takže nemusíte procházet klasickými strachy, že nic neumíte, budete trapní... :-) 

JSTE NÁŠ PRAVIDELNÝ ZÁKAZNÍK? 

Potom patrně rezervační systém dogresu již znáte. 
Zájemci o členství hledají manuál v záložce "Členství".
Členi jsou cenově zvýhodněni.

Podrobnosti k lekcím zobrazíte kliknutím na zvolenou lekci v rozvrhu. Kredity zakoupíte kliknutím na svoje jméno vpravo nahoře -> Objednávku kreditů. 

 

 

Trénink zobrazíte kliknutím na něj v kalendáři.  

 

 

POKUTY
Protože si cvičiště velmi vážíme a rádi tam chodíme "jako domů", rozhodli jsme se zpoplatnit vyvenčení pejska na cvičišti 50,- do připravené kasičky na stole. Děkujeme, že si pejsky hlídáte a při cvičení, při probírání teorie, je máte NEUSTÁLE pod kontrolou (např. v odložení).